Полиця з чотирма точками кріплення CMS UA-SH4-750B 19" 1U 750 мм чорна
Виробник: CMS Код товару: 6648-01
Все про товар
Опис
Характеристики
Відгуки 0
Питання0
Продано
Під замовлення
VAT (%):20.000000
Warranty:12
Виробник:CMS
Гарантія, міс:12
Гарантия, мес:12
Доставка
Курʼєром по місту Києву Курʼєром по місту Києву
Новою Поштою у відділення та поштомати Новою Поштою у відділення та поштомати
Оплата
готівкою готівкою
Служба підтримки
Служба підтримки клієнтів
Опис
Полиця 1U глибиною 750 мм призначена для встановлення в серверні шафи або комутаційні стійки.
Бренд: CMS
Застосування
Особливості
Для монтажу в стійку або шафу полиці укомплектовані чотирма тримачами висотою 1U, які встановлюються в вертикальні направляючі і по верх яких встановлюється полиця. Тримачі дозволяють збільшити або зменшити глибину кріплення на 10 сантиметрів без значного зменшення рекомендованого навантаження. Наприклад, в комутаційну стійку глибиною 560 мм встановлюється полиця глибиною 650 мм і навпаки. Таке рішення корисно при розміщенні серверного обладнання, монтажна глибина якого менша або перевищує глибину шафи чи стійки.
Стаціонарні полиці фарбуються порошковою фарбою.
У комплекті тримачі довжиною 134.5 мм (2 штуки) та 350.6 мм (2 штуки).
Характеристики
Висота монтажу: 1U
Висота: 30 мм
Глибина: 750 мм
Ширина: 440 мм
Стандарт: 19"
Колір: чорний, RAL 9005
Товщина металу: 2 мм
Максимальне навантаження: 100 кг
Розмір упаковки: 760 x 450 x 40 мм
Розміри, мм
440 x 750 x 30
Характеристики товару
Висота монтажу, U
1
Колір
чорний
Максимальне навантаження, кг
100
Матеріал
метал
Стандарт
19"
Тип пристрою
полиця
Відгуки
Немає відгуків про цей товар.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Клієнтський сервіс
Клієнтський сервіс Служба підтримки клієнтів
Гарантія якості
Гарантія якості Весь товар в наявності та перевірений на знак якості
Швидка доставка
Швидка доставка Швидка доставка по всій країні на наступний день
Бонуси за покупки
Бонуси за покупки Купуй акційні товари і отримай бонуси
Доступні ціни
Доступні ціни Найкращі ціни на ринку завдяки прямим постачанням
Зручна оплата
Зручна оплата Безготівкові оплата або післяплата при отриманні
Ви переглядали
Електроскутер YING S+ 3000Вт 72В 50А·год green