Накопичувач SSD 120GB Patriot Burst Elite 2.5" SATAIII TLC (PBE120GS25SSDR)
Виробник: Patriot Код товару: 17570-01
Все про товар
Опис
Характеристики
Відгуки 0
Питання0
Немає в наявності
IOPS (читання/запис):40 000/40 000
TBW (ресурс записів):50 TБ
Інтерфейс:SATAIII
Габарити:100 х 69 x 7 мм
Для комп'ютерів:так
Доставка
Курʼєром по місту Києву Курʼєром по місту Києву
Новою Поштою у відділення та поштомати Новою Поштою у відділення та поштомати
Оплата
готівкою готівкою
Служба підтримки
Служба підтримки клієнтів
Опис
Лінійка SSD-накопичувачів Burst Elite від Patriot – є розвитком популярної серії SSD Burst 2.5" SATA III. Диски серії Burst Elite побудовані на сучасних контролерах та пам'яті NAND типів TLC або QLC, інтерфейс SATA III обернено сумісний з SATA II. За допомогою SSD Burst Elite можна значно збільшити продуктивність комп'ютера, без складнощів у встановленні. Форм-фактор 2,5” при висоті 7 мм дозволяє використовувати SSD Burst Elite не тільки в комп'ютерах, але і в ноутбуках. Широкий вибір ємностей, разом із конкурентною ціною, роблять придбання SSD Burst Elite одним з найрозумніших на сучасному ринку, за співвідношенням ціна-якість.
Характеристики
IOPS (читання/запис)
TBW (ресурс записів)
50 TБ
Інтерфейс
SATAIII
Габарити
100 х 69 x 7 мм
Для комп'ютерів
так
Для ноутбуків
так
Додаткові дані
Підтримка TRIM
Енергоспоживання
немає даних
Наявність підсвічування
немає
Об'єм накопичувача
120 ГБ
Підтримка NVMe
відсутня
Серія
Patriot Burst Elite
Споживання енергії
4.3 Вт
Тип пам'яті
TLC
Ударостійкість
є
Час напрацювання на відмову
2 млн годин
Швидкість зчитування
450 МБ/сек
Характеристики товару
Форм-фактор
2.5"