Монiтор Philips 27" 27E1N5300AE/00
Виробник: Philips Код товару: 18833-01
Все про товар
Опис
Характеристики
Відгуки 0
Питання0
Немає в наявності
D-Sub:відсутній
Display Port:1
DVI:відсутній
Ігрові технології:AMD FreeSync
Безрамковий монітор:так
Доставка
Курʼєром по місту Києву Курʼєром по місту Києву
Новою Поштою у відділення та поштомати Новою Поштою у відділення та поштомати
Оплата
готівкою готівкою
Служба підтримки
Служба підтримки клієнтів
Опис
Характеристики
D-Sub
відсутній
Display Port
1
DVI
відсутній
Ігрові технології
AMD FreeSync
Безрамковий монітор
так
Вага
4.2 кг
Вбудована аудіосистема
є
Вбудована камера
немає
Вигнутий екран
ні
Габарити (ШхВхГ)
612x365x52 мм
Діагональ екрану
27"
Додаткові роз'єми
1хUSB Type-C
Концентратор USB
4хUSB3.2
Кріплення на стіну
100х100 мм
Кут огляду
Поверхня екрану
матова
Поворотний екран (Pivot)
є
Потужність аудіосистеми
2х3 Вт
Регулювання по висоті
Роздільна здатність екрану
1920x1080
Сенсорний
ні
Споживана потужність (в роботі)
25.1 Вт