Виробник: Lightwell Код товару: 25576-01
Все про товар
Опис
Характеристики
Відгуки 0
Питання0
Під замовлення
Виробник:Lightwell
Вхідна напруга, В:220
Гарантія, міс:24
Гарантия, мес:24
Доставка
Курʼєром по місту Києву Курʼєром по місту Києву
Новою Поштою у відділення та поштомати Новою Поштою у відділення та поштомати
Оплата
готівкою готівкою
Служба підтримки
Служба підтримки клієнтів
Опис
До складу комплекту входить:
Світильник світлодіодний Lightwell ZY-DY11-65K-200W SMD консольний поворотний 200W
Кронштейн DS-1275ZJ (Украина) для встановлення на стовп
Бандажна стрічка SB 207 20х0,7 бухта 50м (картон)
Замок (Скріпа) BCS-20 для бандажної стрічки SB 207
Кронштейн ZelK КСУР (труба: 50) (довжина труби: 700) з регулюванням кута нахилу
Характеристики світильника:
Потужність: 200 Вт
Напруга: 220 В
Тип світильника: поворотний консольний
Монтаж: на опору або кронштейн
Джерело світла: світлодіоди SMD (Surface Mounted Device)
Матеріал корпусу: силумін, ABS пластик
Застосування: вуличне
Світлова температура: 6500 K
Ступінь захисту: IP65
Робоча температура: -40°C ~ +50°C
Розміри (Д x Ш x В): 641 х 180 х 70 мм
Колір: сірий
Характеристики стовпа
Стовп виготовлений з алюмінієвого профілю 100х100 мм.
Вага стовпа довжиною 4 метри не перевищує 8 кг, що полегшує транспортування і монтаж стовпа.
У верхній частині стовпа знаходяться по два отвори з кожного боку, отвори діаметром:
30мм для роз'ємів камер
10мм для кабелів додаткового освітлення.
Матеріал: алюмінієвий сплав
Розміри: 125x62x248 мм
Характеристики бандажної стрічки
Довжина стрічки 50 м;
Ширина стрічки 20 мм;
Товщина 0,7 мм.
Характеристики скріпи
Стандартний замок (скріпа) для бандажної стрічки SB з оцинкованої сталі.
Ширина скріпи: 20 мм.
Матеріал: оцинкована сталь, міцна, стійка до корозії та окислення.
Руйнівні навантаження: 7кН.
Характеристики кронштейну ZelK
Кронштейн використовується для кріплення вуличних світильників за допомогою анкерних болтів.
6 положень кута нахилу
Довжина труби: 700 мм
Діаметр труби: 50 мм
Матеріал: пофарбована сталь
Характеристики
Живлення
AC 220V