HDCVI відеокамера Dahua 2 Мп DH-HAC-HFW1200CMP-IL-A (2.8 мм) з подвійним підсвічуванням для системи відеонагляду
Виробник: Dahua Код товару: 22371-01
Все про товар
Опис
Характеристики
Відгуки 0
Питання0
Є в наявності
Купити цей товар в 1 клік:
VAT (%):20.000000
Warranty:24
Виробник:Dahua
Гарантія, міс:24
Гарантия, мес:24
Доставка
Курʼєром по місту Києву Курʼєром по місту Києву
Новою Поштою у відділення та поштомати Новою Поштою у відділення та поштомати
Оплата
готівкою готівкою
Служба підтримки
Служба підтримки клієнтів
Опис
Кольорова вулична HDCVI відеокамера DH-HAC-HFW1200CMP-IL-A (2.8 мм) з подвійним підсвічуванням та вбудованим мікрофоном для системи відеоспостереження високої роздільної здатності – 2 Мп (1920х1080).
Бренд: Dahua
Що таке технологія HDCVI
Призначення
Сумісність
HDCVI відеокамера Dahua DH-HAC-HFW1200CMP-IL-A (2.8 мм) підтримує декілька сучасних форматів відео: HDCVI, CVBS, AHD, TVI. Ця особливість робить камеру сумісною з цифровими відеореєстраторами DVR, HDCVI відеореєстраторами і HD-TVI відеореєстраторами.
Технічні характеристики відеокамери DH-HAC-HFW1200CMP-IL-A (2.8 мм)
Матриця
Відеокамера оснащена кольоровою матрицею 2Мп CMOS з роздільною здатністю 2 Мп (1920х1080).
Чутливість матриці складає 0.01Lux@F2.0 – вдень, 0Lux з підсвічуванням.
Об'єктив
Фіксований об'єктив HDCVI відеокамери з фокусною відстанню 2.8мм і кутом огляду 102°.
ПІДСВІЧУВАННЯ КАМЕРИ
Корпус
Корпус камери Dahua DH-HAC-HFW1200CMP-IL-A (2.8 мм) виконаний з металу. Клас захисту: IP67 (система класифікації ступеня захисту оболонки електрообладнання), що означає надійний захист внутрішніх компонентів від потрапляння пилу і вологи (RH95 % Max), а також стійкість до перепадів температур (-40°C ~ +60°C).
Білий колір робить встановлення цієї камери практично непомітним і підійде під будь-який екстер'єр.
Встановлення HDCVI відеокамери
закріпіть кронштейн камери за допомогою саморізів з комплекту постачання;
підключіть кабель відеосигналу з роз'ємами BNC до реєструючого пристрою і камери;
направте об'єктив на зону, що охороняється.
Підсумки
Вулична HDCVI камера Dahua DH-HAC-HFW1200CMP-IL-A (2.8 мм) відмінно підійде для побудови ефективної і повноцінної системи охоронного відеоспостереження 2 Мп якості. Високі технічні характеристики камери, в тому числі і надшвидкісний відеопроцесор, забезпечать відмінну якість переданого зображення, як вдень, так і в нічний час доби.
Характеристики
Живлення
DC 12V
Напруга живлення / джерело живлення
DC 12В